Galeria Round Up: Zainspirowana przez tatę!

Paulina Janczewska

Moja pierwsza dziecięca kwatera sypialna nie była niczym więcej niż szopką klonową z ozdobami jelenia i fotelkiem bujanym. Gdybym miała zgadywać, mama wybrała łóżeczko, tata odebrał je ze sklepu, mama nalegała, że "dziecko będzie tu lada dzień" i przez około tydzień tata składał moje łóżeczko. Muszę zadać sobie pytanie, co by było innego, gdyby tata opiekował się moim żłobkiem. Czy zasnąłbym gapiąc się na plakaty Billy'ego Joela i Van Halena? Może jakieś bokserskie głośniki stereo, które byłyby podwójne jak nocne stojaki? Cokolwiek by nie wybrał do przedszkola swojej jedynej córki, wiem, że byłoby to nic innego jak Rock & Roll.

W dzisiejszych czasach musimy dać paniom trochę uznania. Odchodzą od tradycji i pozwalają tacie mieć więcej do powiedzenia w przedszkolu. Oto kilka pokoi z naszego

które odzwierciedlają interesy taty!

Szkółka Sonny'ego

został zainspirowany miłością jego taty do Jankesów z Nowego Jorku. Jest gotowy na Dzień Otwarcia!

Nie ma potrzeby pakować tych skarbów z zeszłorocznego Comiconu.

Szkółka Thomasa

jest przyjazny dla dzieci i zatwierdzony przez tatę! Mój ulubiony szczegół jest w poduszkach. Wzory nawiązują do sposobu cieniowania starych komiksów. Zamiast pełnokolorowych wypełnień, kształty byłyby kolorowe z ciasnymi, a nawet kropkami i paskami, aby zaoszczędzić na tuszu.

Kiedy po raz pierwszy wejdziesz do

Szkółka Granta

możesz nie widzieć przytłaczającego motywu. Przyjrzyj się bliżej, a zobaczysz kilka ukłonów w stronę zainteresowania jego taty Afryką. Po udekorowaniu, zarówno mama jak i tata czuli się jednakowo reprezentowani w tej nowoczesnej i ciepłej przestrzeni.

Czy przedszkole twojego dziecka ma motyw inspirowany przez tatę? Daj nam znać w naszym komentarzu poniżej lub wysyłając do nas

!

Zobacz